tamam
Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD 86--13785498142 dgcartonmachine@163.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili

 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
 • Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili
Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Kingsun

 • No. Çalışanları

  100~120

 • Yıllık satış

  3000000-5000000

 • Yıl kurulan

  2012

 • İhracat p.c

  50% - 60%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13785498142

Giriş

Hebei Jinguang Paketleme Makinesi Limited Şirketi, on yıldan fazla bir süredir karton üretimi için profesyonel bir oluklu karton baskı ekipmanı ve ilgili makinedir.Firmamız Lisiwei endüstriyel bölümünde, Dongguang ülkesi Hebei Eyaleti'nde yer almaktadır. Ana ürünlerimiz oluklu karton kutu baskı, oluk açma, kalıp kesme makinesi (simiauto, otomatik). Orta yüksek hızlı oluklu mukavva üretim hattı, otomatik katlama yapıştırma makinesi, dikiş makinesi, flüt laminatör, ince bıçak kesici, bölme makinesi, otomatik montaj makinesi, ciltleme makinesi vb.

Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 0

Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 1Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 2Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 3Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 4Çin Hebei Jinguang Packing Machine CO.,LTD şirket Profili 5

Geçmiş

2012 yılında şirketin kuruluşundan bu yana, Ürünlerimiz sadece yurtiçi pazarda iyi satış ve aynı zamanda ihracat tecrübesi bol olsun. Ürünlerimiz Rusya, Orta Doğu, Afrika, Asya ve benzeri ihraç edilmiştir. Ürün kalitesi ve kurumsal kredi ayakta onaylanmıştır müşterilerimiz tarafından eve ve gemiye.

Hizmet

Her müşterimize en samimi hizmet ve en kaliteli hizmeti vereceğiz.

Satış öncesi hizmet

1. Makineyi satın almadan önce, sizinle iletişim kurmak için profesyonel bir müşteri hizmeti sunacağız ve her sorunuzu 24 saat çevrimiçi hizmete ciddi bir şekilde cevaplayacağız .

Kurulum ve hata ayıklama

2. Yüklemeniz ve hata ayıklamanız gerekiyorsa, alıcının mühendisin uçak bileti, konaklama, vize ve maaşı taşıması gerekir.

Ekipman garantisi ve bakımı

3. Ekipmanlarımızın garanti süresi bir yıldır, makinenin kendisinden kaynaklanan problemler ortaya çıkar ve aksesuarlar (aşınan parçalar hariç) ücretsiz olarak temin edilir.


4. Garanti süresinin dışında şirket ömür boyu ücretli hizmetler sunar.

5. Güç parçasının motorunun, motorun en iyi şekilde çalışmasını ve dahili kayıpları azaltmasını sağlamak için bir yıl boyunca ya da bu süre içinde yağın değişmesi gerekir, cihaz açıldıktan sonra gücü kapatır, ekipmanı temizler düzenli olarak.

6. Ekipmanın bakımının yapılması veya onarılması gerektiğinde, bir profesyonel tarafından çalıştırılacaksa veya onarımı kontrol etmek için bir profesyonel göndermek üzere ekipman üreticisine başvurun.

Mal teslim etmek

7. Teslim süresi genellikle yaklaşık 30-50 gündür. Özel gereksinimleriniz varsa, bizimle görüşebilirsiniz. Gereksinimlerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

Ekibimiz

Firmamız zengin deneyim ve profesyonel teknik servis gücü ve mükemmel teknoloji ile bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir.